Yukarı Çık
Eğitim-Sen’den şiir ve müzik dinletisi etkinliği
8 Kasım 2018 Perşembe 12:07:20
113 kez okundu.
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) Keşan Temsilciliği şiir ve müzik dinletisi etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu.

Eğitim-Sen Yürütme Kurulu Üyesi ve Örgütlenme Sekreteri Aydın Yıldırım konuyla ilgili şunları söyledi: “Zor günler geçirdiğimiz bu günlerde umudumuzu diri tutan türkülerimiz ve şiirlerimizden oluşan bir kültür-sanat etkinliği hazırladık. Keşan’ın güzide grubu Grup Dörtyol’un sahne alacağı gecede, Tuncay Özgücü, Elif Cihangir ve Nazife Yılmazgibi sanatçılarımız son derece özenle seçilen türkülerini seslendirecek. ZERLANİS Şiir Topluluğu’nun da katkı sunacağı gecenin her izleyenin üzerinde memnuniyet hissi bırakacağına tüm kalbimizle inanıyoruz.Tüm öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi, velilerimizi ve Keşan halkını bu özel gecede bizimle birlikte olmaya ve sanatın birleştirici gücünü bir kez daha deneyimlemeye çağırıyoruz.

Unutulmamalı, güzel günler bize gelmez, biz onlara yürümedikçe. Gelin birlikte güneşli güzel günlere inananlar olarak bu yolda beraber yürüyelim.”

Etkinlik; 15 Kasım 2018 Perşembe günü saat 20.00’da Keşan Belediyesinin Çok Amaçlı Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.

HABER MERKEZİ

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.