Yukarı Çık
Ordu: “Partimizi yeniden Yenimuhacir’de birinci yapacağımıza inanıyorum”
7 Ocak 2019 Pazartesi 17:11:21
293 kez okundu.
Haber: Esin KARA 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde, CHP’den yeniden belediye başkan adayı olarak gösterilen Yenimuhacir Belediye Başkanı Recep Ordu değerlendirmelerde bulundu.

Ordu şunları söyledi: “Partimiz bana 3. dönem için yetkiyi verdi ve yeniden aday gösterdi. Bundan sonraki süreçteseçim beyannamemizi hazırlayıp halkımızın karşısına çıkacağız. Halkımızın vereceği karara saygı duyacağız.”

‘Yeniden belediye başkanı seçilmeniz durumunda, yapmak istediğiniz ancak, yapamadığınız projeler nelerdir?’şeklindeki soruya cevap veren Recep Ordu, “Beldemize halı saha yapılmasıyla ilgili bir projemiz vardı. Ancak, dere ıslah projesi nedeniyle süreç uzamıştı ve hayata geçirememiştik. İnşallah 2019 yılında bu projemizi hayata geçireceğiz. Gençlerimiz için bu halı saha projesini kısa sürede hayata geçireceğiz. Bunun yanı sıra hayata geçirmek için birçok projemiz bulunuyor.” dedi.

‘Aday olduğunuz süreçte, ne kadar oy alarak seçimleri kazandınız ve yeni dönemdeki hedefiniz nedir?’sorusuna cevap veren Ordu sözlerini şöyle tamamladı: “İlk aday olduğum seçimlerde yüzde 37 oyla geçen yerel seçimlerde ise yüzde 62 oy alarak belediye başkanı seçildim. Bu seçimlerde de iyi bir oy oranıyla partimizi yeniden Yenimuhacir’de birinci yapacağımıza inanıyorum. Sürecin hayırlı olmasını diliyorum.”

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.