Yukarı Çık
Keşan Belediyesi’nden engellilere iftar
15 Mayıs 2019 Çarşamba 14:00:33
86 kez okundu.
Keşan Belediye Başkanlığı tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Keşan’da bulunan engelli dernekleri, rehabilitasyon merkezleri ve Gazi Özel Eğitim ve Uygulama Okulu öğrencilerine 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü Keşan Belediyesi İftar Çadırı’nda iftar yemeği verildi.

250 engellinin katıldığı yemeğe; Keşan Kaymakamı Nuri Özder ve eşi Burcu Özder, Keşan 4. Mknz. Piyade Tugay Komutanı Öztürk Mustafa Yılmaz ve eşi Sema Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve eşi Mukaddes Helvacıoğlu, AK Parti Keşan Kadın Kolu Başkanı Nuriye Altın ile Keşan Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Emine Sönmez, Keşan Engelliler Derneği Başkanı İsmail Büyükkayhan, Keşan Engellileri Koruma Derneği Başkanı Fatma Öz ile Gazi Özel Eğitim ve Uygulama Okulu Müdürü Süleyman Ayyıldız, engelli dernekleri üyeleri, rehabilitasyon merkezleri sorumluları katıldı.

İftar öncesi dualar okundu, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu masaları tek tek gezerek iftara katılanlara “Hoş geldiniz” dedi.

Engelli dernekleri başkanları, rehabilitasyon sorumluları ile Gazi Özel Eğitim ve Uygulama yetkilileri Keşan’da ilk kez düzenlenen Engellilere İftar nedeniyle Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.