Yukarı Çık
Keşan’da yeni trafik uygulamalarına başlandı
12 Haziran 2019 Çarşamba 13:49:58
170 kez okundu.
Keşan'da sürekli artan araç trafiğinin sebep olduğu şehir içerisinde yaşanan trafik sıkışıklığının giderilmesine yönelik alınan kararlar hayata geçirilmeye başlandı.

Keşan'daki sıkışan araç trafiğinin rahatlatılması için bir süre önce Keşan Belediye Başkanlığı tarafından bazı uygulamalar gerçekleştirilmişti. Bu uygulamalara ek olarak, Keşan İlçe Trafik Komisyonu tarafından da bazı kararların alındı ve bu kararlar dün gerçekleştirilmeye başlandı. Hastane Caddesi’nden Tekel Meydanı’na gidecek araçlar, Paşayiğit Caddesi’ni kullanmaları için yönlendirildi.

ORDU EVİ ÖNÜNDEN DENİZ PASTANESİ İSTİKAMETİNE GEÇİŞ YAPILAMAYACAK

Herkesin ortak derdi olan Keşan trafiğini düzenlemek adına alınan kararlar kapsamında, Anafartalar Caddesi’nden Tekel Meydanı'na gelen araçlar da, Çifte Yel Değirmeni Caddesi ya da Cumhuriyet Caddesi'ni kullanarak, Hastane Caddesi'ne çıkış yapacak. Ayrıca Ordu Evi önünden Deniz Pastanesi istikametine geçiş yapılamayacak. Buradaki ulaşım da, Hastane Caddesi üzerinden, Paşayiğit Caddesi'ne dönüş olarak sağlanıp, Şehitlik Parkı köşesinden Deniz Pastanesi'nin kavşağına ve buradan da Tekel Meydanı'na geçişler sağlanacak.

CUMHURİYET MEYDANI’NI DA KAPSAYACAK KARARLAR ALINDI

Cumhuriyet Meydanı'nda yaşanan trafik sıkışıklığını gidermeye yönelik olarak da bazı kararlar alınmıştı. Alınan bu kararlar kapsamında, İstiklal Caddesi ve Kurtuluş Caddesi'nden gelen araçlar, Emniyet Kavşağı'ndan dönüş yapamayacak. Kavşaktan karşı istikamete geçiş yapacak ya da kavşaktan dönüş yapmak isteyen araçlar, TEB önünden, Fevzi Çakmak Caddesi ve Dr. Tayyip Akalın Caddesi istikametini kullanacak.

HABER MERKEZİ

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.