Yukarı Çık
Keşan Galatasaray Taraftarları Derneğinde Kutlama
20 Haziran 2019 Perşembe 10:55:18
447 kez okundu.
Galatasaray'ın Süper Lig'de elde ettiği 22. Şampiyonluk kapsamında Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği kutlama etkinliği düzenlendi.

Şampiyonluk kutlamasına Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeleri Dilek Kutlu ve Banu Vahapoğlu Akgün katıldı.

Düzenlenen geceye ilişkin değerlendirmelerde bulunan Keşan Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Şahap Kayahan şunları söyledi;”1998 yılında kurulan derneğimiz Galatasaray logosunu resmi olarak kullanan Türkiye’nin en eski derneklerinden biriyiz. Galatasaray’ımızı resmi olarak burada temsil etmemiz sebebiyle etkinliklerimize yöneticilerini ve kupalarını gönderiyorlar. Görevimde 10. yılım ve 10 yıl içinde 6 şampiyonluk gördüm. Fakat bu şampiyonluğun bizim için ayrı bir önemi var. Bizim bölge plakamız 22 ve Süper Lig’de 22. Şampiyonluğumuz. İkisi birbirine örtüşünce çok güzel oldu. Kutlama gecemize Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerinden Dilek Akın ve Banu Vahapoğlu Akgün hanımefendiler katıldı. Kendilerine katılımlarından dolayı plaket takdim ettik. Ayrıca programının yoğunluğu nedeniyle gecemize katılamayan Galatasaray Spor Kulübü başkanımız Mustafa Cengiz barkovizyon aracılığı ile kutlamaya katılan taraftarlarımıza mesajını iletti.

Şampiyonluk kutlama gecemize katılan Belediye Başkan Vekilimiz Nehir Gergin’e, Emniyet Müdürümüz Mehmet Tekin’e, İlçe Vergi Dairesi Müdürü Cüneyt Solak’a, diğer il ve ilçelerden dernek başkanlarına, yardımcılarına ve diğer tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca gecemizin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan restoran sahiplerine, çalışanlarına, maddi ve manevi emeği geçen herkese derneğimiz adına teşekkür ediyoruz.

Yöneticilerimiz geceden gayet memnun ayrıldılar. Çünkü onlar Türkiye’nin her yerindeki organizasyonlara katılıyorlar. Kendilerini şehir dışında karşıladık. Sonrasında konaklayacakları otelde küçük bir resepsiyonla dinlendirdik Ardından yemek organizasyonumuzun yapılacağa mekâna geçtik. Organizasyondan çok memnun kaldıklarını belirttiler. Çerkezköylü olan yöneticimiz Dilek Kutlu Trakyalı olduğu için ayrıca çok gurur duyduğunu bildirdi. Dün ve bugün Galatasaray. org resmi internet adresinde tamamen Keşan var. Keşanımızın adını bu vesileyle duyurmuş olmanın mutluluğunu da yaşıyoruz.

Gecemize çocuklarımızla birlikte ortalama 350 kişi katılım sağladı.Sanatçı Sibel Mirkelam’ın sahne alması, çeşitli dans ve eğlencelerle devam eden gecemiz havai fişek gösterisi ve marşların çalınması ile devam etti.

Forma sizden, imza bizden

Özellikle yeni nesile Galatasaray sevgisini aşılamak amacıyla bir kampanya düzenlediklerini belirten Kayahan kampanyayı şu şekilde anlattı:“ İmzalı formaya sahip olmak isteyen taraftarlarımız derneğimize gelerek isimlerini, beden ölçülerini ve mesajlarını yazdırarak kayıt yaptıracak. Sonrasında Galatasaray resmi satış mağazasında belirtilen fiyat baz alınarak lisanslı forma ücretleri dernek bünyesinde toplanacak ve formalar satın alınacak. Yeni sezonda gelecek oyuncular ve Fatih Terim tarafından formalar imzalanarak birkaç gün içinde sahiplerine teslim edilecek.”

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.