Yukarı Çık
“Bunu Konuşalım”ın bu haftaki konusu, eğitim ve özel öğretim kurumları
11 Eylül 2019 Çarşamba 10:57:40
44 kez okundu.
Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programında bu hafta, 2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılına başlarken; “Özel öğretim kurumlarına duyulan ihtiyaç, kurumlar arası rekabet ortamı ve eğitimde başarının tanımı” konuları ele alınacak.

Moderatörlüğünü Orçun Oğuz’un üstlendiği ve bugün saat 13.30’da başlayacak programın konukları ise; Bahçeşehir Okulları Kampüs Müdürü Kenan Baran, Batı Eğitim Kurumları Kurucularından Mahmut Kaymaz ve Doğru Cevap Eğitim Kurumları Kurucu Temsilcisi Anıl Çakır olacak.

Program, Keşan FM karasal yayını ile Keşan FM’in internet sayfası www.kesan.fm adresi ve facebook hesabından da canlı yayınlanacak.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına soru ve görüşlerini içeren mesajlarını gönderebileceklerini belirterek; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

Haber Merkezi

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.