Yukarı Çık
AK Parti’den CHP’ye: “30 sene söz hakkı sizdeydi de ne yaptınız?”
30 Kasım 2019 Cumartesi 11:02:30
113 kez okundu.
* AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, CHP’lilere yönelik, “Sizi rahatsız eden Belediye Başkanımızın üslubu mu yoksa çalışma azmi mi?” diye sordu. * Kılınç, “Senelerdir yapmadığınız hizmetleri kısa zamanda görünce ne yapacağınızı bilemeden gölge düşürmeye çalışıyorsunuz.” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, İlçe Yönetimi ile birlikte, CHP Keşan İlçe Yönetimi tarafından, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na yönelik eleştirilerine karşılık verdi.

“SORULARINIZIN CEVABI, SİZİN MECLİSİNİZDE ALINAN KARARLARIN İÇİNDE”

CHP’li Belediye Meclisi üyeleri tarafından, Meclisi meşgul edecek ve hiçbir yararı olmayan soru önergesi verildiğini savunan Kılınç, “Buna istinaden Belediye Başkanımız da sorularınıza cevap verdi. Sorduğunuz soruların cevapları geçmiş dönem sizin meclisinizde alınan kararların içinde. Çalışmaya alışkın olmayan bir CHP Meclisi olduğu için, aldığınız kararlardan haberiniz olmaması çok normal.” dedi.

“ÜSLUBU MU YOKSA ÇALIŞMA AZMİ Mİ SİZİ RAHATSIZ EDİYOR?”

CHP’lilere, “Sizi rahatsız eden Belediye Başkanımızın üslubu mu yoksa çalışma azmi mi?” diye de soran Gürcan Kılınç, “7 ayda, sizin 7 senede yapamadıklarınızı yaptık. Teşkilatımız ve AK Belediyecilik olarak uyum içinde çalışıyoruz. Sizin bütün itirazlarınız, engellemeleriniz ve telaşınıza rağmen çalışmaya da devam edeceğiz.

Pazaryeri projesini kapalı pazaryeri olarak anlattınız. 30 milyon kredi çektiğiniz halde yarım bıraktınız. Pazarcı esnafımızı mağdur ettiniz. Meclis toplantısında pazaryerini kapatmak için kullanılacak krediye şer koydunuz. Halkın yararına yapılacak işler sizi niye bu kadar rahatsız ediyor. Biz birlik içinde Keşan için el ele verelim dedikçe sizler karşı çıkıyorsunuz. Keşan’ın yolları için kullandırılacak krediye de onay vermediniz.” şeklinde konuştu.

“HİZMETLERE GÖLGE DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ”

Kılınç, şöyle devam etti: “Sevgili CHP’liler halk artık muhalefet değil hizmet görmek istiyor. Her yerde bahsettiğiniz alt yapıyı nerelere yaptığınızı merak ediyoruz. Yapılan yol çalışmalarının olduğu çoğu yerde alt yapı olmadığını gördük. İllaki yapmadığınız, yarım bıraktığınız işleri mi dile getirelim. Bizim belediyemiz yapılan her çalışmada, aldığı kararlarda, yaptığı ihalelerde şeffaf bir yönetim anlayışı ile her detayı halkı ile paylaşıyor. Keşan halkının bundan ne kadar memnun olduğunu görüyoruz. Yapılan çalışmalardan bir tek sizler memnun değilsiniz. Belediyemiz olarak belli bir kesimi mutlu etmek, belli bir kesimin menfaati için çalışmıyoruz. Kimseyi hakir görmeden aynı mesafede yaklaşıyoruz. Keşan’ın yararına olacak tüm işleri destekliyor, herkesin fikrine saygı duyup sahip çıkıyoruz. Senelerdir yapmadığınız hizmetleri kısa zamanda görünce ne yapacağınızı bilemeden gölge düşürmeye çalışıyorsunuz. Bunun en çok halkımız farkında. Sokaklarda yürüyüp, esnafla vatandaşla konuşursanız Keşan halkının hizmetlerden ne kadar memnun olduğunu görürsünüz. Halkımızı gereken hizmetleri yapmayarak yeterince oyaladınız. Kamuoyunu gereksiz gündemleriniz ile meşgul etmeyin. AK Belediyecilik olarak bizler durmaksızın halkımız için çalışıyoruz, teşkilatımızın her kademesinde proje üretiyor, Keşan’ın yararına olacak işler için hepimiz elini taşın altına koyuyoruz.

Çalışmalarımızın takdirini sevgili Keşanlılara bırakıyoruz.”

Haber Merkezi

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.