Yukarı Çık
Milletvekili Gaytacıoğlu, yeni yıl nedeniyle mesaj yayımladı
31 Aralık 2019 Salı 10:56:59
266 kez okundu.
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, yenı yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Gaytancıoğlu, mesajında şunları ifade etti: Acı ve tatlı anılarıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yıl aynı zamanda yeni başlangı çlar, yeni umutlar demektir. Geçen yılda yaşanan acıları bir daha yaşamamayı, ülkece güzel günleri hep birlikte görmeyi umut ediyoruz.

Gemileri karadan yürüten Edirneli Mehmet’in ve yıkılmış, işgal altında bir ülkeden genç ve güçlü Cumhuriyetimizi kuran Mustafa Kemal Atatürk’ün hemşehrileri olarak yarının daha güzel günler getireceğine inanıyor ve bunun için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

2019 AKP politikalarının halkımızda karşılık bulmadığının ve her alanda hızla eridiklerinin kanıtlandığı bir yıl olmuştur. 31 Mart yerel se çimleri Türkiye’nin geleceğinde AKP’nin olmadığının, AKP’nin de bir geleceği olmadığının ispatı olmuştur.

Bizim mücadelemiz; kısa çöpün uzun çöpten hakkını alması, hiçbir çocuğun yatağına aç girmemesi, anne babaların evlatlarının geleceğinden endişe duymaması, gençlerin işsiz evlerin aşsız kalmaması, emeğin hakkını alması, Türkiye’nin dünya devletleri arasında hak ettiği saygınlığa sahip, çağdaş bir hukuk devleti olması mücadelesidir.

2020 yılının ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluk getirmesi dileklerimle halkımızın yeni yılını kutlar; huzur ve sağlık dolu nice yıllar dilerim.”

Haber Merkezi

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.