Yukarı Çık

KEŞAN KARARINI VERDİ Mİ?.

6 Şubat 2019 Çarşamba 12:12:02
139 kez okundu.

Keşanlı CHP üyeleri geçtiğimiz 19 Ocak 2019 tarihinde birbirinden değerli adaylar arasında seçmekte zorlansa da; İl Genel Meclis Üye adaylarını demokratik ve bir şölen havasında geçen seçim sonucu belirleyerek, beş değerli kardeşimizi İl genel Meclisi Adaylığı için uygun gördü.

CHP’de  Belediye Başkan Adaylarımızın belirlenmesi zaman almışsa da; tüm siyasi partilerin yaptığı gibi; CHP’nin adayı da, merkez tarafından,  nihayet açıklandı ve sayın eski Belediye Başkanımız Mehmet Özcan tarafından da onaylanan  Şenol  YALI kardeşimiz Keşan’a belediye başkanı adayı olarak belirlendi..

Sayın Şenol YALI kardeşimizin adaylık açıklamasını yaptığı toplantıya, günlerden cumartesi olmamasına rağmen; yüzlerce kişi (bana göre binin üzerindeydi) katılarak, sevgili Şenol YALI’nın Belediye Başkalığı adaylığını desteklediğini ifade etti.

Benim de katıldığım bu toplantıda gözlemlediğim şu: Herkesin yüzü gülüyor; yüzlerinden umut, inanç ve kazanma azmi fışkırıyordu!. Tüm katılanların heyecanları en yüksek seviyedeydi..

Şimdi; CHP üyeleri demokratik  bir yöntemle, birbirinden değerli İL GENEL MECLİS üyelerini seçmiştir. Öte yandan CHP (atamayla da olsa) Keşan Belediye Başkanı adayını belirlemiştir.

Yani; CHP Belediye Meclis Üyelerinin belirlenmesi dışında eteğindeki tüm pamukları halkımızın önüne dökmüştür.

Belediye Meclisi çalışmalarının dışında CHP’nin sürdürdüğü bu çalışmalar, öyle anlaşılıyor ki; halkımız tarafından ilgi ile izleniyor ve destek alıyor.

Acaba diyorum: Keşan halkı CHP’den yana olan ve de AKP’den kurtulma isteğine yönelik tavrını benimsedi ve bu tavrını sandığa yansıtacak mı?

Keşan kararını çoktan verdi mi?

04.02.2019 hilmi dinçer

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.