Yukarı Çık

SON TELGRAF..

30 Mart 2019 Cumartesi 11:38:49
935 kez okundu.

Ünlü yazarımız Halit Ziya Uşaklıgil’in “Aşk-ı Memnu” kitabını yazdıktan sonra söylediği şöyle bir söz vardır ki; ben bu sözü bazı yazılarımda kullandım. Söz şu: “Sonuç kötü olduysa, bunu benim iyi niyetimde aramayın!”

Tüm siyasi partiler demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarıdır ve hatta olmazsa olmazlarıdır. Doğal olarak; her siyasi partinin bir seçmen kitlesi vardır ve olmalıdır da! Yoksa tek taraflı bir siyasi hareket neye yarar!?

İşte bu siyasi farklılık sonucu toplumsal ilerleme sağlanır.. Ben inanıyorum ki; herhangi bir siyasi partiden aday olarak, yaşadığı bölgeye katkıda bulunmak isteyen adayların her biri (eğer kişisel menfaat ve rant peşinde değilse) yaşadıkları bölgenin kalkınması için çalışırlar ve iyi niyetle projelerini gerçekleştirmek için yönetime aday olurlar!

Yaşadığım çevredeki gözlemlerim ve Trakya’nın büyük bir kesiminden aldığımız haberlere göre AKP bitmiştir ve seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra Trakya’dan Ankara’ya AKP’nin genel merkezine son durumu belirten, şöyle bir telgraf (e-posta)çekilecektir:

“Sonuç kötü olduysa; bunu bizim iyi niyetimizde aramayın! Bu sonuç yönetiminizin bir sonucudur. Yani; sizden ötürü kaybettik!”

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.