Yukarı Çık

Millet adına strateji koyacak olan, sadece devlettir!

28 Mart 2018 Çarşamba 13:12:25
7300 kez okundu.

ALPULLU ŞEKER VATANDIR, VATAN SATILMAZ!

1926 yılında kurulan Alpullu Şeker Fabrikası, ülkemizin ilk şeker fabrikası ve sanayi kuruluşu, halkımızın sosyo-ekonomik var oluşu açısından önemli bir dönüm noktası olmuş ve tarihe geçmiştir. 25 Mart 2018 günü ise halkımızı huzursuz eden satış planıyla ilgili olarak başlatılan mücadelenin ilk adımı olmuştur. Bundan sonra halkın müdahalesi artarak devam edecektir.

31 Mart günü, bu defa Alpullu Şeker Fabrikamızın bulunduğu alanda PANKOBİRLİK öncülüğünde, partiler üstü bir anlayışla miting gerçekleştirilecektir. Halkımızın desteğinin sürmesi, çocuklarımızın geleceği açısından çok önemlidir.

“Şeker stratejik bir üründür. Devlet anayasaya göre halk demektir. Dolayısıyla, millet adına strateji koyacak olan sadece devlettir! Ve şeker fabrikaları bu yüzden devlette kalmalıdır.”

Mısır şurubu, beyaz şekerden 7 kat zehirlidir. Bu konudaki kafa kirliliğini en kısa sürede bitirmek zorundayız. Bunu yapması gereken yine devlettir.

Bu gibi konularda, kişisel çıkarlar değil, toplumsal çıkarlar gözetilmelidir. Birileri kişisel kar elde edecek diye halkın kötüye mahkûm edilmesi kabul edilemez. Ayrıca bu işin AKP’lisi, CHP’lisi ya da diğer partilisi olmaz, olmamalıdır!

Sonuç olarak, asıl olan insanımızdır. Sağlıklı nesiller yerine zararlı olanı savunmak barışı değil, savaşı getirir. İnsanımız her geçen gün gerçekleri algılamaya ve görmeye başlamıştır. Bunun artarak devam etmesi dileğimdir.

Saygılarımla...

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.