Telefon
WhatsApp
AK Parti ile MHP, Keşan’da yeniden ittifak kararı aldı

 

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için partiler aday belirleme çalışmalarına devam ederken, Keşan’da AK Parti ile MHP’nin bu seçimde de ittifak yapacağı netleşti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin Keşan Belediye Başkan Adayını Serdar Duman, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nin de Keşam Belediye Başkan Adayını mevcut başkan Mustafa Helvacıoğlu olarak açıklamasının ardından, bugün biraraya gelen iki partinin yöneticileri ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik ittifak kararı aldıklarını açıkladılar.

AK Parti Keşan Belediye Başkan Adayı ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, sosyal medya hesaplarından yaptıkları ortak açıklamada, “Bir kere yaptık, bir daha yapacağız evelallah! Cumhur İttifakı ortaklığımız ile Keşan’ımızda hizmet durmayacak, hız kesmeyecek! Milliyetçi Hareket Parti’mizle gönül bağlarımızı tazeledik, 31 Mart Yerel Seçimlerinde de omuz omuza aynı dava uğruna çalışmaya devam ediyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!