Telefon
WhatsApp
AK Parti'nin Keşan Belediye Başkan Adayı Mustafa Helvacıoğlu

 

Adalet ve Kalkınma Partisi, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimi için, Keşan Belediye Başkanlığına, mevcut Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu'nu aday gösterdi.

CHP'nin Keşan Belediye Başkanlığı için önseçim yaparak Op. Dr. Mehmet Özcan'ı aday göstermesinin ardından, AK Parti'nin kimi aday göstereceği konusunda birçok spekülasyon yapılmış ve çeşitli isimler öne sürülmüştü. 

AK Parti, dün Edirne'de gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında, Mustafa Helvacıoğlu'nu yeniden aday göstererek, söylentilere nokta koydu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in katılımıyla yapılan aday tanıtım toplantısını büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiklerini söyleyen Mustafa Helvacıoğlu, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle Keşan Belediye Başkan Adayı olarak yeniden ilan edilmiş bulunuyorum. Kıymetli hemşehrilerim, benim güzel ailem, en büyük sevdam dediğim Keşan’ım. Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde sıkılmadık el, çalınmadık kapı, alınmadık gönül bırakmayacağız." dedi.

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!