Telefon
WhatsApp
‘İndirim Günleri Keşan’da’, 16 Kasım’da başlayacak

 

Keşan’da daha önceki yıllarda da gerçekleştirilen indirim günlerinin, bu yıl da 16 Kasım’da başlayıp, Keşan’ın Kurtuluş Günü olan 19 Kasım’da sona ereceği açıklandı.

Konuyla ilgili olarak 8 Kasım 2023 Çarşamba günü Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)’nda gerçekleştirilen basın toplantısına; Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Özçınar, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, Keşan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Vedat Çimen, Keşan TSO Meclis Başkanı Ahmet Koru, Keşan TSO Meclis Katip Üyesi Sadık Gamsız, Keşan’daki esnaf odalarının başkan ve yöneticileri katıldı.

“PAZAR GÜNÜ DE İŞYERLERİ AÇIK KALACAK”

Toplantıda, bu yıl gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgi veren Ahmet Koru, etkinlikler için “İndirim Günleri Keşan’da” sloganının belirlendiğini kaydetti. Etkinliklerin 16 Kasım’da başlayacağını ve 4 gün süreceğini belirten Koru, “Etkinliklerimizin son günü 19 Kasım Kurtuluş Bayramımıza denk geliyor. Bu yıl yurtdışından da misafirlerimiz gelecek. Ticarethane sahiplerinden, işverenlerden, iş insanlarından stoklarını ayarlamalarını, bu etkinliğe sahip çıkmalarını istiyoruz. Ticarethane sahiplerinin; işyerlerini indirim günlerine özel dizayn etmelerini bekliyoruz. Pazar günü iş yerlerinin açık kalması konusunda da fikir birliğine vardık. Bu etkinlikten çok ümitliyim. Bölgemize kentimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

“İndirim günleri etkinliğimize tüm esnaflarımızı bekliyoruz.” diyen Sadık Gamsız da, sözlerinin devamında şunları söyledi: “Keşan Belediyemiz, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, borsamız, tüm iştiraklerimizle bu etkinliği gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Tek temennimiz; Keşan’daki ticareti her zaman olduğu gibi bu dönemde de arttırarak esnafımızın yüzünü güldürmeye çalışmaktır. 4 gün boyunca Keşan’da karnaval edasıyla bir etkinlik planladık. İnşallah temennimiz doğrultusunda iyi geçer. Esnaf kazanır, esnafımızın, halkımızın yüzü güler.”

Etkinlikler ile ilgili birlik ve beraberlik çağrısı yapan Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Özçınar da, “Birlik beraberlik içerisinde tüm paydaşların çabasıyla geleneksel hale gelen indirim günlerinin Keşan’ımıza ve esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!