Telefon
WhatsApp
KEDAK’ın olağan genel kurul toplantısı yapıldı

 

Keşan Doğal Afet Arama Kurtarma Derneği’nin (KEDAK) Olağan Genel Kurul Toplantısı 27 Ocak 2024 Cumartesi günü, Keşan Belediyesi Pazaryeri Kompleksi’nde bulunan Nikah Salonu’nda gerçekleştirildi. Saat 13.00’te başlayan Genel Kurulda derneğin yeni yönetim ve denetim kurulları belirlendi.

Divan Başkanlığına KEDAK Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan Aktan’ın, katip üyeliklere Aytekin Eliüs ve Esra Meltem Karahan’ın seçildiği genel kurul toplantısında, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından, yönetim ve denetim kurulu raporları okunarak ibra edildi.

KEDAK’ın mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Yumuşak önderliğindeki tek listeyle gidilen seçimde, yönetim ve denetim kurullarına oybirliğiyle şu kişiler seçildi:

YÖNETİM KURULU ASİL:

Gökhan Yumuşak

Bilge Çağrı Günay

Muzaffer Kadem

Gökmen Oğuz

Kadir Çapraz

YÖNETİM KURULU YEDEK:

Serkay Perem

Aytekin Eliüs

Mert Karahan

DENETİM KURULU ASİL:

Ceyhun Yüzer

Buket Birsen Çayır

Esra Meltem Karahan

DENETİM KURULU YEDEK:

Hasan Hüseyin Uçar

Sarp Öztürk

Aykut Atakan

AFET KRİZ MERKEZİ, MART AYINDA AÇILACAK

KEDAK’ın genel kurul toplantısını ziyaret eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yeni Mahalle’de Radyolink yolu üzerinde yapımı devam eden Afet Kriz Merkezi’nin 1-7 Mart Deprem Haftası’nda açılacağını söyledi.

“Depreme hazırlık, öncesi ve sonrası, şehrimizin konusunda bilinçli sivil toplum kuruluşuna, emekleri için teşekkür ediyoruz. KEDAK gönüllülerinin artması konusunda çaba sarf ediyor, her zaman yanlarında oluyoruz.” diyen Helvacıoğlu, KEDAK üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. KEDAK Başkanı Gökhan Yumuşak da, destekleri için Keşan Belediyesi’ne ve Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!