Telefon
WhatsApp
Keşan TSO, 18 ve 25 Nisan’da iki ayrı fuara katılacak

 

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası), 18 Nisan 2024 Perşembe günü İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde “46. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı”na ve 25 Nisan 2024 Perşembe günü İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde “IBAKTECH 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı”na katılacak.

Dünyanın dört bir yanından gelen ünlü markaların ve firmaların yer aldığı 46. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı kapsamında ziyaretçilere mimarlık, tasarımda inovatif yaklaşımlar, yapay zeka, sürdürülebilirlik ve inşaat yapı malzemeleri konularında geliştirilen yeni teknolojileriler hakkında sunumlar ve bilgilendirmeler yapılacak.

Ticaret Bakanlığı, KOSGEB ve Türkiye Fırıncılar Federasyonu gibi kuruluşların desteğiyle düzenlenecek olan 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı IBAKTECH’e katılacak ziyaretçilere unlu mamül endüstrisi, çikolata- dondurma-tatlı üreticileri ve HORECA sektörü profesyonelleri tarafından detaylı bilgiler verilecek.

ÖZKUL: “KEŞAN TSO OLARAK HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YIL DA HER SEKTÖRE HİTAP EDEN FUARLARA KATILIYORUZ”

17-20 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 46. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı konusunda açıklamalarda bulunan Keşan TSO Yönetim Kurulu üyesi Gürcan Özkul, şunları dile getirdi.

“Keşan TSO olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da her sektöre hitap eden fuarlara katılıyoruz. Yapı ve İnşaat sektöründe dünyaca ünlü marka ve firmaların yer alacağı 46. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’na 18 Nisan 2024 Perşembe günübirlik olarak bölgemizde yer alan üyelerimiz, üye çalışanlarımız ve yerel işletmelerimiz ile birlikte katılacağız. İtalya, Rusya, Avusturya, Almanya ile Birleşik Arap Emirlikleri’nden 319 katılımcı ve 90 konuşmacının yer alacağı fuar kapsamında deprem güvenliği, alternatif yapı trendleri, sürdürülebilir malzeme kullanımı ve yenilikçi inşaat uygulamaları gibi konularda katılımcılara sunumlar yapılarak bilgiler verilecektir. Sektördeki gelişmeleri, geleceğe yönelik stratejileri ve en son teknolojileri değerlendirmek isteyen katılımcılara bu fuar kılavuzluk edecektir. Keşan, İpsala ve Enez ilçelerimizde yapı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerimiz, üye çalışanlarımız ve yerel işletmelerimiz davetlidir. Sektöründe öncü olan bu fuarlara her yıl düzenli olarak katılıyoruz, katılmaya da devam edeceğiz”

BAYGÜL: “ÜYELERİMİZİN VE YEREL İŞLETMELERİMİZİN TİCARETLERİNİ GELİŞTİRMELERİNE KATKI SAĞLIYORUZ”

24-27 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan IBAKTECH 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı ile ilgili düşüncelerini dile getiren Keşan TSO Meclis üyesi Saadettin Baygül, şu açıklamalarda bulundu: “Avrasya’nın en büyüğü ünvanına sahip IBAKTECH 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı’na bu yıl da 25 Nisan 2024 Perşembe günübirlik katılacağız. Türkiye, İtalya, Fransa, Almanya, Slovenya, Çin, İran ve Suriye gibi ülkelerden 300’ün üzerinde katılımcıya ve 500’ün üzerinde markaya ev sahipliği yapılacak. Fuar kapsamında bölgemizde özellikle ekmek, pasta, çikolata, şekerleme ve dondurma sektörlerinde faaliyet gösteren üyelerimizi ve yerel işletmelerimizi götürerek farklı ülkelerden gelen sektör profesyonelleri ile iletişim kurarak iş birlikleri ve ticari ilişkiler geliştirebilmelerine katkı sağlayacağız. Fuara katılan ziyaretçilerin gıda sektöründe ihtiyaç duydukları ekmek-pasta makinaları, hamur makinaları, ekmek – pasta katkı maddeleri, çikolata ve üretim teknolojileri, dondurma ve üretim teknolojileri, ambalaj makinaları olmak üzere son teknoloji ile geliştirilen birçok ekipman ve dekorasyon ürünleri ile ilgili yakından bilgi alabileceklerdir. Keşan TSO olarak düzenleyeceğimiz 46. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’na ve IBAKTECH 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makinaları, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı’na katılmak isteyen üyelerimiz, üye çalışanlarımız ve bölgede faaliyet gösteren yerel işletmelerimiz 16 Nisan 2024 Salı günü saat 12:00’ye kadar kayıt yaptırabilir. Fuarlar ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen kişiler odamız telefon numaralarından  (0284) 714 11 37 – 0555 964 06 75 iletişime geçebilir.”

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!