Telefon
WhatsApp
Keşan TSO yöneticileri, TOBB Mali Genel Kurul Toplantısına katıldı

 

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) yöneticileri, 15-16 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 80. Genel Kurulu’na katıldı.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ)’nde yapılan genel kurul toplantısına, Keşan TSO’dan; Meclis Başkanı Ahmet Koru, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Uğurcan Urgan, Yönetim Kurulu üyeleri Onur Yılmaz, Selçuk Ataklı, Aylin Alabak, Meclis üyeleri Cahit Mercan, Göksel Aktaş, Onur Şapçı, Onur Güven, Serkan Gevrek, Atakan Tokmak, Ayşe Deniz, Genel Sekreter Erdem Başak, Basın Yayın Sorumlusu Burak Çakır ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Nur Kalıntaş katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile STK başkanları, üst düzey yargı mensupları, milletvekilleri ve bürokratların katıldığı genel kurulda; Hesapları İnceleme Komisyonu, Mevzuat Komisyonu, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, Vergi Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu, Basın ve Yayın Komisyonu sunuşları yapılarak, katılımcılara detaylı bilgiler aktarıldı.

AHMET KORU: “GENEL KURULUMUZUN ÜLKEMİZE, BÖLGEMİZE VE BİRLİK CAMİAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLMASINI TEMENNİ EDERİM”

TOBB’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen 80. Genel Kurul toplantısı sonrasında bilgi veren Keşan TSO Meclis Başkanı Ahmet Koru, şu açıklamalarda bulundu: “TOBB tarafından gerçekleştirilen 80. Mali Genel Kurula, Keşan TSO Meclis ve Yönetim Kurulu olarak katılım sağladık. İlk olarak gerçekleştirilen 80. Genel Kurulda TOBB Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreni kapsamında, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Ticaret Bakanımız Prof. Dr. Ömer Bolat ve TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu açılış konuşmalarını gerçekleştirerek, uzun yıllar camiamıza hizmet eden delegelere Hizmet Şeref Belgeleri takdim edildi. TOBB 80. Genel Kurul kapsamında Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Meclis üyelerimiz ile birlikte Kardeş Odamız Antakya TSO, Edirne TB, Kırklareli TSO ve Aydın TO stantlarını ziyaret ederek, Coğrafi İşaretli Yöresel Ürünleri ile ilgili bilgiler alarak, oda bünyesinde gerçekleştirilen çalışmalar, faaliyetler ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ülkemizin 365 oda ve borsasının meclis başkanları, yönetim kurulu başkanları, delegeleri ve genel sekreterlerinin katıldığı 80. Genel Kurulda 2023 ve 2024 yılı bütçe iş ve işlemleri, yapılan çalışmalar ve yapılacak olan çalışmalar üzerine bilgilendirmelerde bulunuldu.

Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda Keşan TSO olarak adım attığımız her işi daha ileriye taşıyacağız. TOBB tarafından düzenlenen 80. Genel Kurulumuzun başta ülkemize, bölgemize ve birlik camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.”

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!