Telefon
WhatsApp
Mercan Keşan Volkswagen Plaza, yeni teknoloji temasıyla hizmete açıldı

 

2006 yılından bu yana Keşan’da hizmet vermekte olan Mercan Keşan Volkswagen Plaza, günün trendi olan elektrikli araç teknolojisine uygun olarak yeniden düzenlendi ve bugün gerçekleştirilen programla hizmete açıldı.

Mercan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Mercan, Volkswagen’in şu an satışta elektrikli aracı bulunmamasına rağmen, tüm araçların neredeyse “tekerlekli IPhone’lara dönüştüğünü” vurgulayarak, “Biz de, artık kendi aralarında haberleşebilen araçlara uygun olarak plaza ve showroomumuzu yeniden düzenledik ve biri açık alanda biri kapalı alanda olmak üzere 2 adet elektrikli araç şarj istasyonu kurduk. Örneğin yoldan geçen bir TOGG araç, burada durup şarj ihtiyacını giderebilecek.” dedi.

Bugün (24 Mayıs 2024) saat 10.30’da başlayan tanıtım ve açılışa; Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, Yenimuhacir Belediye Başkanı Tamer Kıral, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yalçın, Keşan İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Gökhan Çam, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Sezer ve diğer konuklar katıldı.

Mercan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Mercan’ın plazada yapılan yenilikler hakkında bilgilendirmesi ve ikramların ardından, topluca kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi.

Tanıtım sırasında bazı araçların direksiyonuna geçen Belediye Başkanı Özcan da, Tolga Mercan’dan, teknolojik yeniliklerle ilgili bilgi aldı.

 

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!