Telefon
WhatsApp
Orçun Oğuz, “Yorçu” adlı kitabını Keşan’da imzaladı

 

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkan Yardımcısı Orçun Oğuz’un ilk kitabı olan Yorçu’nun İpsala’daki ilk imza töreninin ardından ikinci imza günü ve söyleşisi dün (10 Ocak 2024) Keşan’da gerçekleştirildi.

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi ve Keşan Sanat işbirliğinde gerçekleştirilen ve imza günü 12.00-15.00 saatleri arasında Keşan Sanat’ta gerçekleştirilen etkinliğe, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, CHP Keşan Belediye Başkan Adayı Mehmet  Özcan, Gelecek Partisi Keşan Belediye Başkan Adayı Aydoğan Ersöz, CHP İpsala Belediye Başkan Aday Adayı Gürel Kale, CHP İpsala Belediye Başkan Aday Adayı Savaş Kurtbaba, CHP Yenimuhacir Belediye Başkan Adayı Tamer Kıral, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, Keşanlı işadamı Ali Osman Kale ile çok sayıda kitapsever katıldı.

TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, etkinlikte yaptığı konuşmada öncelikle tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak “Bu önemli gün nedeniyle Şube Başkan Yardımcımız Orçun Oğuz’un yazdığı Yorçu adlı kitabın 2. imza törenini bugün Keşan Sanat işbirliği ile gerçekleştiriyoruz. Bu konuda bize destek veren Keşan Sanat ailesine ve bu etkinliğimize bizleri yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

Demir’den sonra konuşan TYBB Edirne Şube Başkan Yardımcısı Orçun Oğuz da  imza gününe katılanlara teşekkür ederek, şunları söyledi. “Öncelikle ben de tüm gazeteci arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Ben geleceğimize örnek olmak için bu kitabımı kaleme aldım. Kitabımın içeriğinde köşe yazılarım yer alıyor. Yorçu’nun Türkçe anlamı yol gösteren demektir. Ben de öz Türkçe olarak kitabıma bu ismi verdim. Bu önemli günde yanımızda olan tüm konuklar ile Keşan Sanat Sahibi Ali Osman Kale ve Gülcan Kale hanımefendi ile Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir ağabeyime teşekkür ederim.” dedi.

Konuklar da yaptıkları konuşmada Oğuz’u tebrik ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Konuşmaların ardından Orçun Oğuz’un kitabını imzalaması ile program saat 16.00’ya kadar devam etti.

 

 

Haber Yazı Detay Alt Kısım Reklam Alanı 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!